O NAS

Zespół pro-immo tworzy trzech zarządców nieruchomości. Każdy z nas z zaangażowaniem i pasją wykonuje swoją pracę. Posiadamy 7-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu nieruchomościami i wysokie kwalifikacje, które regularnie podnosimy. Rozwijamy firmę według naszej wizji i według wysokich standardów, które sobie narzuciliśmy zakładając firmę. Poznajcie nas bliżej:

Edyta Gruszka – założycielka firmy, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Ukończyła studia na kierunku Ekonomia i specjalności Gospodarowanie nieruchomościami w grupie 5% najlepszych absolwentów roku. Posiada licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami (nr  22351) oraz licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (nr 17710) – obie nadane w 2012 roku, przed deregulacją zawodów, przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.
Dodatkowe kwalifikacje:
1. studia podyplomowe: Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, 2011 r.)
2. studia podyplomowe: Szacowanie nieruchomości (Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, 2013 r.)
3. szkolenie Kosztorysowanie robót budowlanych (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, 2015 r.)
4. studia podyplomowe: Facility management - zarządzanie inteligentnym budynkiem (Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, 2017 r.)

Każda aktywność zawodowa, którą dotychczas podjęła związana była z branżą nieruchomości. Zaraz po ukończeniu studiów magisterskich rozpoczęła pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Następnie uczestniczyła w projekcie polegającym na zakupie gruntów pod centra handlowe. Pracowała również jako administrator nieruchomości, zarówno w zasobie komunalnym – jako urzędnik Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, jak i prywatnym – administrując osiedlem Salwator City i budynkiem Salwator Tower w Krakowie. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje we własnej firmie, którą założyła w 2012 roku.
Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i czytając publikacje branżowe.

Maciek Gruszka - absolwent kierunku Gospodarka i Administracja Publiczna na Uniwestytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Dodatkowe kwalifikacje:
studia podyplomowe: Zarządzanie nieruchomościami (Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, 2014 r.)
Od samego początku powstania firmy aktywnie zaangażowany w jej rozwój. Z jego inicjatywy, wychodząc naprzeciw potrzebom obsługiwanych Wspólnot Mieszkaniowych, w 2016 roku rozszerzyliśmy działalność o usługi utrzymania czystości oraz terenów zielonych.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem, właścicielami dwóch adoptowanych psów, aktywnymi dogtrekkerami i członkami amatorskiej drużyny sportowej Wild Dogs Team.

Dynamiczny rozwój firmy zaowocował dołączeniem do naszego teamu w sierpniu 2017 roku kolejnego zarządcy nieruchomości, a mianowicie:
Justyny Waśkiewicz - absolwentki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku Ekonomia i specjalności Gospodarowanie nieruchomościami.
Posiada licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami (nr 18715) nadaną w 2010 roku, przed deregulacją zawodów, przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.
Dodatkowe kwalifikacje:
1. studia podyplomowe: Szacowanie nieruchomości (Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, 2013 r.)
2. studia podyplomowe: Facility management - zarządzanie inteligentnym budynkiem (Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, 2017 r.)

Od 2010 roku związana zawodowo z zarządzaniem nieruchomościami zarówno mieszkaniowymi, jak i komercyjnymi. Pracowała w grupie kapitałowej Salwator oraz dla spółki Q Bud Administracja. Posiada doświadczenie w administrowaniu dużymi Wspólnotami Mieszkaniowymi, jak np. Osiedle Mozarta w Krakowie (blisko 50 000 m2 powierzchni użytkowej).
Prywatnie przyjaciel naszego domu i niezawodny kompan górskich wypraw.

Magdalena Findura - absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunku Politologia że specjalizacją dziennikarską.
Dołączyła do zespołu pro-immo we wrześniu 2018 roku jako Asystentka zarządcy nieruchomości. Magdę znamy od lat, a mimo to stale nas zaskakuje. Idealnie odnalazła się w swojej roli. Organizacja pracy biura, synchronizacja kalendarzy zarządców, pilnowanie terminów przeglądów i okresów ubezpieczenia - to tylko kilka rzeczy, które robi wspierając nas w koordynacji codziennych zadań i obowiązków. A to wszystko z promiennym uśmiechem i świetnym poczuciem humoru!