O NAS

Zespół pro-immo tworzą ludzie, którzy z zaangażowaniem i pasją wykonują swoją pracę. Posiadamy 8-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu nieruchomościami i wysokie kwalifikacje, które regularnie podnosimy. Rozwijamy firmę według naszej wizji i według wysokich standardów, które sobie narzuciliśmy zakładając firmę. Poznajcie bliżej właścicieli firmy:

Edyta Gruszka – założycielka firmy, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Ukończyła studia na kierunku Ekonomia i specjalności Gospodarowanie nieruchomościami w grupie 5% najlepszych absolwentów roku. Posiada licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami (nr  22351) oraz licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (nr 17710) – obie nadane w 2012 roku, przed deregulacją zawodów, przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.
Dodatkowe kwalifikacje:
1. studia podyplomowe: Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, 2011 r.)
2. studia podyplomowe: Szacowanie nieruchomości (Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, 2013 r.)
3. szkolenie Kosztorysowanie robót budowlanych (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, 2015 r.)
4. studia podyplomowe: Facility management - zarządzanie inteligentnym budynkiem (Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, 2017 r.)

Każda aktywność zawodowa, którą dotychczas podjęła związana była z branżą nieruchomości. Zaraz po ukończeniu studiów magisterskich rozpoczęła pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Następnie uczestniczyła w projekcie polegającym na zakupie gruntów pod centra handlowe. Pracowała również jako administrator nieruchomości, zarówno w zasobie komunalnym – jako urzędnik Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, jak i prywatnym – administrując osiedlem Salwator City i budynkiem Salwator Tower w Krakowie. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje we własnej firmie, którą założyła w 2012 roku.
Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i czytając publikacje branżowe.

Maciek Gruszka - absolwent kierunku Gospodarka i Administracja Publiczna na Uniwestytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Dodatkowe kwalifikacje:
studia podyplomowe: Zarządzanie nieruchomościami (Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, 2014 r.)
Od samego początku powstania firmy aktywnie zaangażowany w jej rozwój. Z jego inicjatywy, wychodząc naprzeciw potrzebom obsługiwanych Wspólnot Mieszkaniowych, w 2016 roku rozszerzyliśmy działalność o usługi utrzymania czystości oraz terenów zielonych.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem, właścicielami dwóch adoptowanych psów i dwóch kotów, aktywnymi dogtrekkerami i członkami amatorskiej drużyny sportowej Wild Dogs Team.