POŚREDNICTWO

Dodatkowym rodzajem prowadzonej przez nas działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Najczęściej usługa świadczona jest jako uzupełnienie usług administrowania budynkami Wspólnot mieszkaniowych oraz zarządzania najmem. Pracujemy pod konkretnych klientów, pośrednicząc w sprzedaży i wynajmie mieszkań oraz domów, a także w sprzedaży i dzierżawie działek. Poszukujemy najemców nieruchomości, w odniesieniu do których świadczymy usługę zarządzania najmem. Zajmujemy się także skupowaniem i scalaniem gruntów. W naszej pracy ściśle współpracujemy z innymi biurami nieruchomości poszerzając naszym klientom bazę dostępnych ofert nieruchomości czy liczbę ich potencjalnych nabywców / najemców.

Aktualnie w ofercie:

Działka budowlana na sprzedaż

Atrakcyjna działka budowlano- rolna w Przybysławicach (gmina Zielonki), położona w otulinie Korzkiewskiego Parku Kulturowego.
Powierzchnia 2000 m2.
Cena 340 000 zł.
3/4 powierzchni działki, zgodnie z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Zielonki, znajduje się w terenie budowlanym (zabudowa jednorodzinna).
Możliwość wybudowania bliźniaka. Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatnie 50m- polną drogą prywatną.
Media w działce sąsiedniej (uwaga! zgoda właściciela działki sąsiedniej na wykonanie przyłączy w formie aktu notarialnego).

Galeria zdjęć: